به سایت شرکت هرمز پاسارگاد خوش آمدید.

پیام مدیرعامل:

صنعت و توليد قیر به عنوان یکی از مهمترين زيرساخت‌های توسعه اقتصادي کشور هنگامي كه از سرمايه انسانی با توان علمي بالا، متخصص، خلاق و ديدگاهی همراه با نوآوری برخوردار باشد زمينه‌ساز رشد، بالندگي، توسعه صنعتی و ايجادکننده اقتصادی پويا و توليد محور خواهد بود. ما در شركت فرآورده‌های نفتی هرمز پاسارگاد همواره تلاش خواهیم داشت با تلاش مجدانه جهت نیل به ارائه خدمات با کیفیت با رویکرد رعایت الزامات زیست محیطی به عنوان عضوی از جامعه جهانی مهیا باشيم و در تمام زمینه‌ها در جهت تامین تقاضای روزافزون مشتریان با تمام قوا تلاش كنيم.

ما در این مجموعه برای حرکت رو به جلو و دست‌یابی به موفقیت‌های آتی خود، كسب بازارهاي متعدد داخلي و خارجي،‌ حصول رضایتمندي مشتریان و خشنودی سهامداران و ذینفعان درون و برون سازمانی را مجدانه پیگیری می‌نمائیم. 

اميدواريم بتوانيم به یاری خداوند متعال و مدد مديران و كاركنان زحمتكش و خدوم، در راستای رسالت و چشم انداز تبیین شده با تکیه بر دانش متخصصان، افزایش کارایی و اثربخشی در جهت رشد روز افزون و تعالی صنعت اين مرز و بوم گام برداریم و با نصب‌العين قرار دادن منويات مقام معظم رهبري در مسير صادرات و تولید حرکت نمائیم. 

مشتری‌مداری، تفکر و تعهد، سرلوحه کار ما خواهد بود تا با رشد و پیشرفت روزافزون در جهت رضایت هرچه بیشتر مشتریان اثرگذار باشیم. از این روی بسیار خرسند خواهیم بود تا در کنار یکدیگر آگاهانه و جسورانه در مسیر توسعه حرکت کرده و داستان کامیابی‌های خویش را از زبان مشتریان وفادارمان دریابیم.

پوریا وزیری